Astronaut

Corso del Gianni

Artikelnummer: N-09-lj-178
Titel: Astronaut
Kunstenaar: Corso del Gianni
Techniek: Litho
Oplage: 5//15
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte lijst of passe-partout:
Breedte lijst of passe-partout:
Hoogte beeld: 50 cm
Breedte beeld: 70 cm
Lijsttype: N.v.t.
Conditie lijst: N.v.t.
Conditie beeld: Goed
Bijzonderheden: Zonder lijst
Categorie: Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk en opgespannen doeken komt hier nog € 43,50 per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 15,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 28-05-23
Winnend bod:
€ 7,50