Vis, Wilma

Artikelnummer: WVIS02
Kunstenaar: Vis, Wilma
Techniek: Aquarel
Afmetingen: 43 x 60 cm
Staat: Goed
Bijzonderheden: Zonder lijst

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk en opgespannen doeken komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.