Brandeler, Agnes van den

Artikelnummer: AGB00142
Kunstenaar: Brandeler, Agnes van den
Beschrijving: Receptie
Jaar: 1998
Hoogte: 82 cm
Breedte: 101 cm
Materiaal: Olieverf op doek
Staat: Goed
Afkomstig van: Agnes van den Brandeler Stichting
Gesigneerd: Links onder

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk en opgespannen doeken komt hier nog € 43,50 per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 15,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 28-05-23
Winnend bod:
€ 13,50

19:53:18 (28-5)€ 13,50Bod
19:53:04 (28-5)€ 11,00Autobod
19:53:04 (28-5)€ 10,00Bod
19:52:54 (28-5)€ 7,50Autobod
19:52:54 (28-5)€ 5,00Bod