Loxodenta Africana

Bittenbinder Janos

Artikelnummer: N-07-LJ-16
Titel: Loxodenta Africana
Kunstenaar: Bittenbinder Janos
Techniek: Offset-litho
Signatuur: In de plaat
Hoogte lijst of passe-partout:
Breedte lijst of passe-partout:
Hoogte beeld: 50 cm
Breedte beeld:
Lijsttype: N.v.t.
Conditie lijst: N.v.t.
Conditie beeld: Goed
Bijzonderheden: Zonder lijst
Categorie: Druk

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 28-02-21
€ 15,00