Fliegende Traume

Bisschoff Peter

Artikelnummer: N-09-lj-131
Titel: Fliegende Traume
Kunstenaar: Bisschoff Peter
Techniek: Ets
Jaar: 1969
Oplage: 1//3
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte lijst of passe-partout:
Breedte lijst of passe-partout:
Hoogte beeld: 45 cm
Breedte beeld: 63 cm
Lijsttype: N.v.t.
Conditie lijst: N.v.t.
Conditie beeld: Goed
Bijzonderheden: Zonder lijst
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 28-02-21
€ 20,00

19:33:57 (24-2)€ 20,00Bod