K20

Slegt, Kees

Artikelnummer: LT 162146
Titel: K20
Kunstenaar: Slegt, Kees
Techniek: Ets op papier
Jaar: 1996
Oplage: 9 van 13
Afmetingen met lijst: 63 x 73 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 39 x 51 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst. Het type lijst is zichtbaar op de tweede foto.
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 32,50