Noodweer

Alberi

Artikelnummer: LJ-0885
Titel: Noodweer
Kunstenaar: Alberi
Jaar: 1992
Techniek: Ets
Oplage: 23/50
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte passe-partout (cm):
Breedte passe-partout (cm):
Hoogte beeld (cm): 36
Breedte beeld (cm): 50
Conditie beeld: Goed
Bijzonderheden: Zonder lijst.
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 28-02-21
€ 34,00