Ruimtelijke ordening

Ginkel, Freek van

Artikelnummer: 04-LJ-34
Titel: Ruimtelijke ordening
Kunstenaar: Ginkel, Freek van
Jaar: 1980
Techniek: Ets
Lijsttype: Zonder lijst
Signatuur: Linksonder
Hoogte lijst: 47 cm
Breedte lijst: 42 cm
Hoogte beeld:
Breedte beeld:
Conditie lijst: N.v.t.
Conditie beeld: Goed
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 19-01-20
€ 75,00