Sun Flower

Baas, Joke

Artikelnummer: LT 108012
Titel: Sun Flower
Kunstenaar: Baas, Joke
Techniek: Ets op papier
Jaar: 1993
Oplage: E.A.
Afmetingen met lijst: 60 x 50 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 32,5 x 29 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst. Het type lijst is zichtbaar op de tweede foto.
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 24-03-19
€ 30,00

23:50:17 (18-3)€ 30,00Bod