Weglopend figuur

Kapsenberg, Harry

Artikelnummer: DZB160
Titel: Weglopend figuur
Kunstenaar: Kapsenberg, Harry
Jaar: 1984
Technieken: Ets
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd H. Kapsenberg, gedateerd, getiteld en genummerd 6/20 en gemerkt ets; gesigneerd op achterzijde
Hoogte lijst (cm): 67
Breedte lijst (cm): 63
Hoogte beeld (cm): 37
Breedte beeld (cm): 35,5
Conditie beeld: Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld: Gebobbeld; Vergeling
Conditie beeld toelichting en locatie: Gebobbeld en sterk vergeeld in de marge.
Type schade lijst: Passe-partout
Conditie lijst toelichting en locatie: Passe-partout is vergeeld
Categorie: Ets

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00

19:59:12 (11-2)€ 5,00Bod