Kasteel Waardenburg, Waardenburg

Burggraaff, George (1949)

Artikelnummer: WBE 026
Titel: Kasteel Waardenburg, Waardenburg
Kunstenaar: Burggraaff, George (1949)
Jaar: 1998
Technieken: Kleurenfoto
Drager: Perspex
Toelichting drager:
Lijsttype:
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd George (ro) en gedateerd '98 (ro). Op achterzijde gesigneerd George (m)
Oplage: 1/15
Hoogte lijst (cm): 60
Breedte lijst (cm): 70
Diepte lijst (cm):
Diameter lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 40
Breedte beeld (cm): 50
Diameter beeld (cm):
Conditie beeld: Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld: Kras(sen); Vuil
Conditie beeld toelichting en locatie: Krassen op perspex. Perspex erg vuil
Conditie lijst:
Bijzonderheden: Er is geen passe-partout. Het kunstwerk is bevestigd op een plaat doorzichtig perspex.
Categorie: Fotografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 05-07-20
€ 15,00

11:09:39 (30-6)€ 15,00Bod