Detail

Andringa, W.P.

Artikelnummer: OVK 194
Titel: Detail
Kunstenaar: Andringa, W.P.
Jaar: 1972
Materiaal: Gemengde techniek op papier
Hoogte (cm): 90
Breedte (cm): 62
Staat: Slecht, beschadigd
Categorie: Gemengde techniek

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 28-02-21
€ 2,50

19:32:55 (24-2)€ 2,50Bod