"Landschap met schuurtje"

Heijman, Hans

Artikelnummer: DZB178
Titel: "Landschap met schuurtje"
Kunstenaar: Heijman, Hans
Jaar: 1991
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Hans Heijman, gedateerd, getiteld en genummerd 23/35
Hoogte lijst (cm): 57
Breedte lijst (cm): 77
Hoogte beeld (cm): 30
Breedte beeld (cm): 59
Conditie lijst toelichting en locatie: Enkele krasjes en waterschade aan achterzijde rechtsonder
Categorie: Grafiek

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 10,00

19:50:59 (14-2)€ 10,00Bod
4:29:58 (11-2)€ 5,00Bod