Pastoor Bastiaansen

Hohmann, Piet (1935 - 2017)

Artikelnummer: DZB209
Titel: Pastoor Bastiaansen
Kunstenaar: Hohmann, Piet (1935 - 2017)
Jaar: 1976
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd P. Hohmann, gedateerd en getiteld in de druk
Hoogte lijst (cm): 48
Breedte lijst (cm): 63
Hoogte beeld (cm): 24
Breedte beeld (cm): 36,5
Conditie beeld: Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld: Vergeling; Vlekken
Conditie beeld toelichting en locatie: Gelijkmatig vergeeld en bruin vlekje in werk.
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Buts(en); Kras(sen); Passe-partout
Conditie lijst toelichting en locatie: Passe-partout is vergeeld.
Categorie: Grafiek

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00