Rucphenseweg

Hohmann, Piet (1935 - 2017)

Artikelnummer: DZB121
Titel: Rucphenseweg
Kunstenaar: Hohmann, Piet (1935 - 2017)
Jaar: 1976
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd P. Hohmann, gedateerd en getiteld in de druk
Hoogte lijst (cm): 47,5
Breedte lijst (cm): 62,5
Hoogte beeld (cm): 24
Breedte beeld (cm): 36,5
Conditie beeld: Matig (-)
Type schade beeld: Vergeling
Conditie beeld toelichting en locatie: Vergeeld en verzuringsvlekken
Type schade lijst: Passe-partout
Conditie lijst toelichting en locatie: Passe-partout is vergeeld.
Categorie: Grafiek

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00