Vijfenveertig minuten wit

Bracht, Birgitt van

Artikelnummer: DZB028
Titel: Vijfenveertig minuten wit
Kunstenaar: Bracht, Birgitt van
Jaar: 1994
Technieken: Houtsnede
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Birgitt van Bracht, gedateerd '94 en genummerd 1/3
Hoogte lijst (cm): 139
Breedte lijst (cm): 100
Hoogte beeld (cm): 121
Breedte beeld (cm): 88
Type schade beeld: Vuil
Conditie beeld toelichting en locatie: Kleine beestjes en vuil tussen glas en marge werk.
Type schade lijst: Kras(sen); Vuil
Categorie: Houtsnede

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 10,00