Balthazar Carlos

Sierhuis, Jan

Artikelnummer: LT 052015
Titel: Balthazar Carlos
Kunstenaar: Sierhuis, Jan
Techniek: Lithografie op papier
Jaar: 1977
Oplage: 18 van 30
Afmetingen met lijst: 103 x 83 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 76 x 57 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst. Het type lijst is zichtbaar op de tweede foto.
Categorie: Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 65,00