Cafe gezang

Dister, H

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: DM-105006
Titel: Cafe gezang
Kunstenaar: Dister, H
Jaar: 1984
Soort werk: Litho op papier
Bijzonderheden: Zonder lijst.
Afmetingen: 50 x 70 cm
Categorie: Lithografie

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 09-12-18
Winnend bod:
€ 15,00

Biedgeschiedenis

TijdBiedingType
19:32:56 (9-12)€ 15,00Bod
18:43:30 (9-12)€ 11,00Bod
11:44:15 (8-12)€ 5,00Autobod