De Visser

Meijers, Mathieu

Artikelnummer: LT 200002
Titel: De Visser
Kunstenaar: Meijers, Mathieu
Techniek: Lithografie op papier
Oplage: 43 van 50
Afmetingen met lijst: 93 x 73 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 65 x 50 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst. Het type lijst is zichtbaar op de tweede foto.
Categorie: Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 24-03-19
€ 32,50