Paprika's VI

Baas Jan

Artikelnummer: LJ-1030
Titel: Paprika's VI
Kunstenaar: Baas Jan
Jaar: 1984
Techniek: Litho
Oplage: 10/100
Signatuur: Rechtsonder
Hoogte passe-partout (cm):
Breedte passe-partout (cm):
Hoogte beeld (cm): 40
Breedte beeld (cm): 50
Conditie beeld:
Bijzonderheden: Zonder lijst.
Categorie: Lithografie

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk en opgespannen doeken komt hier nog € 43,50 per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 15,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 28-05-23
Winnend bod:
€ 20,00