Twee figuren bij kaarslicht

Ennekung, D.

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: PNO181
Titel: Zonder titel
Kunstenaar: Ennekung, D.
Beschrijving: Twee figuren bij kaarslicht
Jaar:
Technieken: Oliekrijt
Drager: Doek
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd D. Ennekung? (ml)
Oplage:
Breedte lijst (cm): 84
Hoogte lijst (cm): 103
Breedte beeld (cm): 79
Hoogte beeld (cm): 99
Conditie beeld: Matig (-)
Type schade beeld: Gebobbeld, Vuil
Conditie beeld toelichting & locatie:
Conditie lijst: Redelijk/Voldoende (+)
Type schade lijst: Buts(en)
Conditie lijst toelichting & locatie:
Bijzonderheden:
Categorie: Preview

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.