A days' vessel

Woudwijk, Simon

Artikelnummer: DZB155
Titel: A days' vessel
Kunstenaar: Woudwijk, Simon
Jaar: 1997
Technieken: Olieverf
Drager: Doek
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd S, gedateerd 11 VI '97 en getiteld
Hoogte lijst (cm): 44
Breedte lijst (cm): 39
Hoogte beeld (cm): 40
Breedte beeld (cm): 35
Conditie beeld: Matig (-)
Type schade beeld: Schimmel
Type schade lijst: Vuil

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00