Bretagne

Rooy, Ben van (1921 - 1985)

Artikelnummer: DZB182
Titel: Bretagne
Kunstenaar: Rooy, Ben van (1921 - 1985)
Technieken: Olieverf
Drager: Doek
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Ben van Rooy en getiteld op spieraam
Hoogte lijst (cm): 78
Breedte lijst (cm): 88
Hoogte beeld (cm): 74
Breedte beeld (cm): 84
Conditie beeld: Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld: Schimmel
Conditie beeld toelichting en locatie: Lichte schimmel in ondersegment
Type schade lijst: Kras(sen)
Conditie lijst toelichting en locatie: Licht beschadigd en vuil

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 37,50

15:07:46 (15-2)€ 37,50Bod
15:05:45 (15-2)€ 32,50Autobod
15:05:44 (15-2)€ 30,00Bod
19:28:12 (14-2)€ 25,00Autobod