Experimenten

Baaten, J.

Artikelnummer: MW 2019-40
Titel: Experimenten
Kunstenaar: Baaten, J.
Techniek: Olieverf op doek
Jaar: 1975
Afmetingen: 100 x 100 cm
Staat: Onbekend
Informatie over de kunstenaar:
Afkomstig van: Collectie gemeente Maasgouw

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.