Huizen in de sneeuw

Onbekend

Artikelnummer: MV0045
Titel: Huizen in de sneeuw
Kunstenaar: Onbekend
Techniek: Olieverf op doek
Hoogte (cm): 54
Breedte (cm): 77
Afkomstig van: Prive-collectie
Bijzonderheden: Verf gebarsten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 3,50

23:57:16 (15-2)€ 3,50Autobod
7:57:02 (11-2)€ 1,00Bod