Marjolein of Voorjaarsdansje

Eikenaar, Henk

Artikelnummer: DZB134
Titel: Marjolein of Voorjaarsdansje
Kunstenaar: Eikenaar, Henk
Technieken: Olieverf
Drager: Doek
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Henk; gesigneerd H. Eikenaar en getiteld op spieraam
Hoogte lijst (cm): 111,5
Breedte lijst (cm): 131,5
Hoogte beeld (cm): 110
Breedte beeld (cm): 130
Conditie beeld toelichting en locatie: Doek trekt in de hoeken
Conditie lijst toelichting en locatie: Beschadigd in linkerbovenhoek

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 55,00