On Black & White

Ben Zeev, Ori

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: LT 035016
Titel: On Black & White
Kunstenaar: Ben Zeev, Ori
Techniek: Olieverf op doek
Jaar:
Oplage:
Afmetingen met lijst: n.v.t
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 40 x 40 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Zonder lijst. Let op: afwijkende verzendkosten euro 35,-
Categorie: Olieverf

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 17-02-19
Minimum bod:
€ 200,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Biedgeschiedenis

Er is nog niet geboden op dit object.