Soms is iets niet te verzekeren

Grozny, Wolf

Artikelnummer: GRA 047
Titel: Soms is iets niet te verzekeren
Kunstenaar: Grozny, Wolf
Jaar: 2001
Technieken: Olieverf
Drager: Doek
Signatuur (incl. locatie): Op achterzijde gesigneerd Wolf Grozny (midden), gedateerd 2001 (midden) en getiteld Soms is iets niet te verzekeren (midden)
Hoogte lijst (cm): 66
Breedte lijst (cm): 76
Diepte lijst (cm):
Hoogte beeld (cm): 50,5
Breedte beeld (cm): 60
Diameter beeld (cm):
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Buts(en); Kras(sen)
Afkomstig van: Collectie Rabobank de Graafschap

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.

Eindtijd: 20:00 / 19-01-20
€ 15,00

0:48:20 (18-1)€ 15,00Bod
20:51:49 (17-1)€ 10,00Bod