Spiri

Eikenaar, Henk

Artikelnummer: DZB032
Titel: Spiri
Kunstenaar: Eikenaar, Henk
Jaar: 1994
Technieken: Olieverf
Drager: Doek
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Henk; gesigneerd Henk Eikenaar, gedateerd en getiteld op achterzijde
Hoogte lijst (cm): 115
Breedte lijst (cm): 100
Hoogte beeld (cm): 110
Breedte beeld (cm): 95
Conditie beeld toelichting en locatie: Scheluw
Type schade lijst: Kras(sen)

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 50,00