Twee Meisjes Abstract

Klashorst, Peter

Artikelnummer: LT 302002
Titel: Twee Meisjes Abstract
Kunstenaar: Klashorst, Peter
Techniek: Olieverf op doek
Jaar: 1984
Afmetingen met lijst: 52 x 42 cm
Afmetingen zonder lijst en passe partout: 50 x 40 cm
Staat: Uitstekend
Bijzonderheden: Dit kunstwerk is ingelijst.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 200,00