De nacht maakt ... (?)

Eikenaar, Henk

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: DZB026
Titel: De nacht maakt ... (?)
Kunstenaar: Eikenaar, Henk
Beschrijving:
Jaar:
Technieken:
Drager: Doek
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Henk; gesigneerd Henk Eikenaar en getiteld op achterzijde
Hoogte lijst (cm): 106
Breedte lijst (cm): 97
Hoogte beeld (cm): 105
Breedte beeld (cm): 94,5
Diepte beeld (cm):
Conditie beeld: Goed (++)
Type schade beeld: Verfschade
Conditie beeld toelichting en locatie: Chipje van verf linksboven.
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst:
Conditie lijst toelichting en locatie: Onderste lat mist
Bijzonderheden:
Categorie: Schilderij

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij; voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.

Eindtijd: 20:00 / 17-02-19
Minimum bod:
€ 50,00
Uw bod:

Autobod

Maximaal:

Biedgeschiedenis

Er is nog niet geboden op dit object.