Signalen in een landschap

Eikenaar, Henk

Artikelnummer: DZB025
Titel: Signalen in een landschap
Kunstenaar: Eikenaar, Henk
Drager: Doek
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Henk; gesigneerd Henk Eikenaar en getiteld op achterzijde
Hoogte lijst (cm): 112
Breedte lijst (cm): 97
Hoogte beeld (cm): 109
Breedte beeld (cm): 95
Conditie beeld toelichting en locatie: Lichte craquelé
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Vermissing lat; Wijkende hoek(en)
Conditie lijst toelichting en locatie: Linker lat mist
Categorie: Schilderij

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 50,00