Wierts, Louis

Artikelnummer: DZB235
Kunstenaar: Wierts, Louis
Beschrijving: Glazen bol met bronzen vorm op sokkel
Technieken: Brons; Glas
Drager: Graniet
Signatuur (incl. locatie): Op zijkant gesigneerd met monogram en gemerkt 12
Hoogte lijst (cm): 36
Breedte lijst (cm): 10
Hoogte beeld (cm): 21,5
Breedte beeld (cm): 10
Diepte beeld (cm): 13
Conditie beeld: Matig (-)
Type schade beeld: Breuk(en)
Conditie beeld toelichting en locatie: Werk is van sokkel gebroken
Bijzonderheden: Let op: afwijkende verzendkosten euro 35,-
Categorie: Sculptuur

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 27,50

12:41:24 (15-2)€ 27,50Bod
12:01:40 (15-2)€ 25,00Bod
0:04:35 (15-2)€ 20,00Bod
21:22:39 (14-2)€ 17,50Bod
18:23:11 (14-2)€ 15,00Bod