Zonnebloemen

Blok, Thea (1946)

Kunstwerkinformatie:

Artikelnummer: Q101
Titel: Zonder titel
Kunstenaar: Blok, Thea (1946)
Beschrijving: Zonnebloemen
Jaar:
Technieken: Inkt, Krijt, Tekening
Drager: Papier
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Thea Blok (ro)
Oplage:
Breedte lijst (cm): 51
Hoogte lijst (cm): 71
Breedte beeld (cm): 38
Hoogte beeld (cm): 48
Conditie beeld: Redelijk/Voldoende (+)
Type schade beeld: Papierschade
Conditie beeld toelichting & locatie: Papierschade linkerzijde.
Conditie lijst: Matig (-)
Type schade lijst: Kras(sen), Passe-partout, Vermissing glas
Conditie lijst toelichting & locatie: Passe-partout is vergeeld
Bijzonderheden:
Categorie: Preview

Neem contact op met de verkoper

Bijkomende kosten

Het geplaatste bod is exclusief veiling- en verzendkosten.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 35,- bij;  voor niet ingelijst werk € 14,50

Als u uw aankoop komt afhalen, betaalt u alleen de veilingkosten.