The Shooter

foto 1 The Shooter

11:27 / 29-04-2020

3 jaar geleden

Hoogste bod

€ 10,00

  • 09-03 14:39:08€ 10,00

Artikelnummer HVV 303
Titel The Shooter
Vervaardigers Romanyshyn, Roman (1957)
Jaar 2001
Technieken Ets
Signatuur (incl. locatie) Gesigneerd RR (mo), gedateerd 2001 (ro), getiteld "The Shooter" (lo), genummerd 10/30 (ro) en gemerkt etching (mo) en met monogram (mo)
Oplage 10/30
Hoogte lijst (cm) 80
Breedte lijst (cm) 43
Hoogte beeld (cm) 61
Breedte beeld (cm) 25
Conditie beeld Goed (++)
Conditie lijst Goed (++)