The Shooter
11:27 / 29-04-2020
3 jaar geleden
3 jaar geleden
Hoogste bod
€ 10,00
- 09-03 14:39:08€ 10,00
Artikelnummer | HVV 303 |
Titel | The Shooter |
Vervaardigers | Romanyshyn, Roman (1957) |
Jaar | 2001 |
Technieken | Ets |
Signatuur (incl. locatie) | Gesigneerd RR (mo), gedateerd 2001 (ro), getiteld "The Shooter" (lo), genummerd 10/30 (ro) en gemerkt etching (mo) en met monogram (mo) |
Oplage | 10/30 |
Hoogte lijst (cm) | 80 |
Breedte lijst (cm) | 43 |
Hoogte beeld (cm) | 61 |
Breedte beeld (cm) | 25 |
Conditie beeld | Goed (++) |
Conditie lijst | Goed (++) |