Geabstraheerde bloem

Fienieg, Annette (1959)

Artikelnummer: Q128
Kunstenaar: Fienieg, Annette (1959)
Beschrijving: Geabstraheerde bloem
Jaar: 1991
Technieken: Zeefdruk
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Annette (lo), gedateerd '91 (lo) en genummerd (ro)
Oplage: 1/15
Breedte lijst (cm): 50,5
Hoogte lijst (cm): 40,5
Breedte beeld (cm): 40
Hoogte beeld (cm): 30
Conditie beeld toelichting & locatie:
Type schade lijst: Kras(sen)
Conditie lijst toelichting & locatie:

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.