Mariahof

Hohmann, Piet (1935 - 2017)

Artikelnummer: DZB050
Titel: Mariahof
Kunstenaar: Hohmann, Piet (1935 - 2017)
Jaar: 1976
Technieken: Zeefdruk
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd P. Hohmann, gedateerd en getiteld in de druk en genummerd 276/300 met potlood
Hoogte lijst (cm): 48
Breedte lijst (cm): 63
Hoogte beeld (cm): 23,5
Breedte beeld (cm): 36,5
Type schade lijst: Kras(sen); Passe-partout
Conditie lijst toelichting en locatie: Passe-partout is vergeeld
Categorie: Zeefdruk

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00