Op afstand 6

Bracht, Birgitt van

Artikelnummer: DZB085
Titel: Op afstand 6
Kunstenaar: Bracht, Birgitt van
Jaar: 1990
Technieken: Zeefdruk
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd Birgitt van Bracht, gedateerd '90, getiteld en genummerd 18/30
Hoogte lijst (cm): 53
Breedte lijst (cm): 63
Hoogte beeld (cm): 31
Breedte beeld (cm): 41
Type schade beeld: Vergeling
Conditie beeld toelichting en locatie: Licht vergeeld, met name in de marge.
Categorie: Zeefdruk

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00

4:21:30 (11-2)€ 5,00Bod