Singel hof

Hohmann, Piet (1935 - 2017)

Artikelnummer: DZB210
Titel: Singel hof
Kunstenaar: Hohmann, Piet (1935 - 2017)
Jaar: 1976
Technieken: Zeefdruk
Signatuur (incl. locatie): Gesigneerd P. Hohmann, gedateerd en getiteld in de druk
Hoogte lijst (cm): 48
Breedte lijst (cm): 63
Hoogte beeld (cm): 24
Breedte beeld (cm): 36,5
Conditie beeld toelichting en locatie: Licht vergeeld
Conditie lijst: Slecht (--)
Type schade lijst: Kras(sen); Passe-partout; Wijkende hoek(en)
Conditie lijst toelichting en locatie: Licht beschadigd en waterschade linker onderhoek. Linker onderhoek wijkt. Passe-partout is vergeeld.
Categorie: Zeefdruk

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

€ 5,00