Hardy Philippe

Artikelnummer: LJ-1622
Kunstenaar: Hardy Philippe
Jaar: 1988
Techniek: Litho
Oplage: 378/500
Lijsttype:
Signatuur: Middenonder
Hoogte lijst:
Breedte lijst:
Hoogte beeld: 80 cm
Breedte beeld: 60 cm
Conditie lijst:
Conditie beeld: Goed
Bijzonderheden: Zonder lijst.

De veilingkosten bedragen € 12,50 per kunstwerk.

Voor verzending van ingelijst werk komt hier nog € 37,- per kunstwerk bij; voor niet ingelijst werk € 14,50 per kunstwerk.